piątek, 30 marca 2012

Przyjaźń ...

Hej. Poopowiadam Wam, co się u nas wydarzyło. Nasza wieloletnia ,,przyjaźń'' z Mileną dobiegła końca. Zrozumiałam, ze prawdziwi przyjaciele nigdy cię nie zdradzą i nie skłamią, zebyśmy mieli przez to kłopoty.. ;( . Tak więc, pamiętajcie o tym. ,,Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie'' to moje dzisiejsze motto. Nie zapominajcie, ze w dzisiejszych czasach ludzie są na prawdę wredni. Tak więc, jeśli macie prawdziwych przyjaciół, to bardzo się cieszę. Ja mam, jest to Natalia. Mogę jej w stu procentach zaufać i na niej polegać. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Jest dla mnie jak siostra. Dziękuję Ci za to :*** . Wam wszystkim zyczę właśnie takiego przyjaciela - szczerego i bezinteresownego. Wierzę w to, ze na świecie są dobrzy ludzie. Papa, łobuzy :P

7 komentarzy:

 1. Twój blog est naprawdę świetny . !

  OdpowiedzUsuń
 2. juz obesrwuje
  sweet blog kocie xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog ;)
  Fajnie piszesz :)
  bd wpadać i obserwuję :>

  zapraszam do mnie : http://ewaa-farnaa-ef.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez całe nasze życie będziesz pewnie miała jeszcze nie jedną przyjaciółkę. Ile masz lat? Zakładam, że jakieś 14-15. Jeśli zgadłam, to jeszcze nie raz będziesz miała takie sytuacje. Przyjaciele rzadko zostają na zawsze (a przynajmniej u mnie tak jest). Ale szczegół.
  Podoba mi się twój blog. Będę obserwować i zaglądać.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie - http://www.shuuya-official.blogspot.com/
  Shuu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Prawie zgadłaś - mam 13 lat. ;) Dziękuję za bardzo miły komentarz :) oczywiście zaobserwuję Twój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojj... Ja też się o tym niedawno przekonałam. Na całe szczęście mam jeszcze 3 takie prawdziwe BFF, które akceptują mnie taką jaką jestem, co robię i lubię.

  OdpowiedzUsuń