piątek, 3 sierpnia 2012

Koniec!?

Hej!
Wczoraj wróciłam z Kołobrzegu, ale nie o tym będzie ten post. Od jakiegoś czasu coraz częściej zastanawiam się nad zawieszeniem moich postów na blogu :( Zakładając bloga, przeliczyłam się twierdząc, że znajdę wystarczająco dużo czasu na jego prowadzenie. Chciałabym zgodnie z zamierzeniem codziennie dodawać posty, ale czasami naprawdę jest to niemożliwe :(

 Nie wiem czy jest sens prowadzić bloga w sposób tak niesystematyczny, bo to chyba zniechęca czytelników, prawda? Mam tyle pomysłów na posty, a brak czasu na ich realizację! Nie chcę usunąć bloga, dlatego na razie po prostu zawieszam moje posty (bloga dalej pisze Mixxa) , mam nadzieję, że niedługo wrócę, bo w moim życiu zapowiada się kilka fajnych wydarzeń i bardzo chciałabym się z Wami nimi podzielić! Dlatego mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie:)

Pisząc to chciłam się dowiedzieć co na ten temat sądzicie? Teraz bloga pisała by tylko Mixxa. Mam zawiesić moje posty?

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Spierdalaj głupi anoniku! Myślisz, że nwm kim jesteś? Bez względu na to czy zakończę pracę z blogiem czy nie, a ty dalej będziesz pisać głupie komentrze pod postami Mixxy policj dowie się o tym! Krytykę uzasadnioną potrafiłabym zrozumieć, le jeśli twierdzisz, że ten blog jest beznadziejny to pokaż ten lepszy blog!

   Usuń
 2. jesli tylko ma sie cos do powiedzenia to bez wzgledu na to czy jest to systematyczne czy nie- warto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To teraz ja z mixą będe ppisać blogh. ghe ghe ghe.

  OdpowiedzUsuń