piątek, 22 czerwca 2012

Opuszczenie podstawówki

Hej !
Na początku tej notki chciałabym was ponownie przeprosić za niesystematyczne dodawanie postów.  Obiecuję, że teraz będziemy dodawać ich więcej, bo jak wiadomo zaczną sie zaraz upragnione wakacje.  Posty będą takie jak te poprzednie, o modzie, życiu, muzyce, ale ten, który teraz pisze jest wyjątkowy, A dlaczego? Jeśli to przeczytacie to sami się dowiecie :
Wszystko co było już minie.Tydzień.Mam łzy w oczach zaciskam wargi stłumiajac cisnący mi się do ust jęk z bólu..serca.6 cudownych lat i chodź czasem mnie ranicie to wybaczam wam.Zawsze z wami od małego.Znacie mnie lepiej niż kto kolwiek.Nie raz śmiałam sie z wami i płakałam przez was.Ale taka jest już kolej rzeczy, bo klasa to wielka rodzina, szkoła to dom, a stołowka to kuchnia.Ławka i krzesło to nasz pokój plecak to wyposażenie.Będzie mi was brakowało.Jak cholera.Cieszyłam się, ale z tygodniami nabierałam coraz więcej obaw i żalu oraz rozgoryczenia.To my, jeden wielki związek.Tu rozgrywały się codzienne miłostki,kłótnie,wtopy,przypały.To miejsce, ci ludzie... nie zapomnę tego nigdy, ależ jestem tego pewna! bo takich kolegów i koleżanek nie ma nie jedna ;)
 KOCHAM WAS I, CHCĘ TU ZOSTAĆ Z WAMI, NA ZAWSZE, NIECH TA CHWILA WIECZNIE TRWA!
~dla 6 a

7 komentarzy:

 1. Wiem jak to jest rozstać się z klasą... Ja to przeszłam 2 lata temu... Nie było łatwo, w dodatku zostałam rozdzielona z przyjaciółkami...
  Nie martw się, dasz sobie radę. Zawsze można się spotykać po szkole. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też kończyłam podstawówkę. Wiem, że to coś trudnego tylko,że w moim przypadku ja się cieszyłam bo dziewczyny z mojej klasy mnie terroryzowały a chłopakom było wszystko obojętne. Ale teraz kończę 1 gimnazjum i idę do drugiej.
  Zapraszam do siebie: http://teenage-life1998.blogspot.com/
  Wczoraj znalazłam super blog. Polecam - http://without-you-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana masz tu bardzo ładnie <3
  obserwuje ja z zapytaj obiecałaś ! ! !
  karwasia116.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zdobyłaś współpracę z tymi firmami ?

   Usuń
  2. Trzeba do nich napisać e- mail (Znajdziesz na stronie firmy)

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń