środa, 4 kwietnia 2012

Muzycznie :)

Siema! Co tam u Was? Chciałabym (chociaz boję się trochę reakcji Natalii, gdyz nie podziela mojego gustu muzycznego) podzielić się z Wami muzyką, którą kocham. A więc, chodzi mi o hip - hop i rap. Moimi ulubionymi wykonawcami są Peja, PIH, Metrowy, PeZet, niezyący juz niestety Magik i oczywiście GrubSon, ktory ma zupełnie swój własny styl, którego nazywa ORIGINAL RUDEBOY STYLE (O.R.S). Piosenki owych wykonawców opowiadają o zyciu, cierpieniu, miłości, zabawie, no ogólnie o zyciu :) Tak więc, przejdźmy do sedna sprawy - kocham słuchać tego nawijania ;P A Wy? Czego słuchacie?

Jeszcze coś - Dzisiaj w szkole byłam świadkiem kłótni na temat gustu muzycznego. Moja kolezanka powiedziała, ze lubi Disco - Polo, na te słowa osoby, które rozmawiały z nią wybuchnęły śmiechem. Druga kolezanka bardzo się z niej nabijała, inna zaś stwierdziła, ze słuchanie ,,Jesteś szalona'' to totalna wiocha. Powiedziała, ze woli Avril Lavigne. Kolezanka, która nabijała się z Disco - Polo dalej się śmiała i powiedziała, ze woli Enej, gdyz jest to normalny zespół. Kłótnia trwała jeszcze dosyć długo, a ja stwierdziłam, ze muszę coś powiedzieć - kazdy ma swój własny styl, może więc słuchać, czego chce. A jeśli nie zgadzamy się z gustem muzycznym innych osób, po prostu nie rozmawiajmy z nią na ten temat. Bądźmy tolerancyjni.

A tu zamieszczę moją ulubioną piosenkę GrubSonka :)

7 komentarzy:

 1. Co do disco polo - każdy się śmieje, że wiocha, żal itd. A jak jest jakaś impreza, to każdy się przy tym świetnie bawi. ;)) Osoby wyśmiewające czyjś gust muzyczny, trzeba po prostu ignorować. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaaa oczywiście, że słuchaaam GrubSon'a ♥ Czasem Mariki, Czarnej Wdowy, Soboty . ;3. Świetna notka ♥ , + Wesołych świąt i u mnie NP - nowy post ;3 Baardzo Proszę , WEJDŹ ! ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm...Grubson ? nie przepadam za nim a cała moja klasa się nim jara -.-

  Wbijaj do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z tobą (w kwestii tej kłótni). Każdy może słuchać co chce i nie można się z tego powodu śmiać, że właśnie ta dziewczyna słucha Disco-polo. Ja nie wiem czy to hip-hop, ale słucham czasem Nicki Minaj i Dev, a tak ogólnie to popu i pop/rocka.

  OdpowiedzUsuń
 5. ♥♥♥♥Grubson ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń