sobota, 25 lutego 2012

Tag: Nasze Ulubione Seriale

Cześć !
Obiecałam dzisiaj następny tag. Będzie to tag: Nasze Ulubione Seriale1. Należy opublikować logo zabawy ( zdjęcie powyżej ) na swoim blogu.
2. Napisać, kto nas zaprosił do zabawy.
3. Zaprosić co najmniej 5 osób prowadzący blog do udziału w zabawie.
4. Wymienić i opisać swoje ulubione seriale.


2. Zparosiła mnie wiggaa
3. Zapraszam wszystkich chętych
4.:
1. Rodzinka.pl-  Komediowy serial opowiadający o wyjątkowej rodzinie. Serial pokazuje jakie wyzwania stawia życie przed dzisiejszą rodziną. Chwilowe nieporozumienia , kłótnie o błahostki i o sprawy fundamentalne przeplatają się ze wzruszającymi momentami ciepła, miłości i zrozumienia. 


2. Julia- Tytułową bohaterką serialu jest Julia Chmielewska, młoda dziewczyna, która na dzień przed swoim ślubem postanawia zacząć wszystko od nowa i wyprowadza się z rodzinnej miejscowości do Krakowa. Zatrzymuje się u swojej kuzynki Kasi i jej rodziny. W malowniczym mieście poznaje bogatą rodzinę Janickich, którzy są właścicielami "Kliniki piękna".


3. Vampire Diaries- Serial opowiada o życiu Eleny Gilbert, która straciła rodziców w wypadku samochodowym. Wraz z nowym rokiem szkolnym, w jej szkole pojawia się tajemniczy Stefan Salvatore, który od samego początku stara się o jej względy. Dalsze losy pokazują, że Elena jest w dużym niebezpieczeństwie, dlatego Stefan wraz ze swoim bratem, Damonem zostają przy jej boku. 

4. M jak Miłość- Pewnie większość z Was go zna, rodzina Mostowiaków, Hanka, kartony i te sprawy :P Mimo wszystko lubię go oglądać, tym bardziej, że ostatnio coraz więcej scen dotyczy tego młodszego pokolenia :)

5. Barwy Szczęścia- "Szczęście różne barwy ma", ale na ogół są one ciepłe i każdemu jest w nich do twarzy. Serial obyczajowy o rozterkach i kłopotach współczesnych Polaków.
6. Glee- Nauczyciel języka hiszpańskiego, w jednej z amerykańskich szkół średnich, Will Schuester (Matthew Morrison), chcąc przywrócić szkolny Glee Club do dawnej świetności, postanawia zostać jego kierownikiem. Zbiera grupę uczniów i w ten sposób powstaje zespół. Nowy skład klubu jednak nie jest zbiorem najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych fizycznie uczniów szkoły. Przeciwnie – są to niezbyt lubiani młodzi ludzie, często pełni kompleksów i ze skomplikowanym bagażem przeszłości. Członkowie zespołu celowo reprezentują obiegowe i pobieżne, a przez to często zwodnicze, wyobrażenia o nich.

Więcej pisać nie będę ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz